NetLINK HTB-1100S A/B Optické Médiá Konvertor 25 SC Port RJ45 Adaptívne 10/100Mbps Single-Mode Duplex Vlákniny WDM NetLINK HTB-1100S A/B Optické Médiá Konvertor 25 SC Port RJ45 Adaptívne 10/100Mbps Single-Mode Duplex Vlákniny WDM NetLINK HTB-1100S A/B Optické Médiá Konvertor 25 SC Port RJ45 Adaptívne 10/100Mbps Single-Mode Duplex Vlákniny WDM NetLINK HTB-1100S A/B Optické Médiá Konvertor 25 SC Port RJ45 Adaptívne 10/100Mbps Single-Mode Duplex Vlákniny WDM NetLINK HTB-1100S A/B Optické Médiá Konvertor 25 SC Port RJ45 Adaptívne 10/100Mbps Single-Mode Duplex Vlákniny WDM NetLINK HTB-1100S A/B Optické Médiá Konvertor 25 SC Port RJ45 Adaptívne 10/100Mbps Single-Mode Duplex Vlákniny WDM

NetLINK HTB-1100S A/B Optické Médiá Konvertor 25 SC Port RJ45 Adaptívne 10/100Mbps Single-Mode Duplex Vlákniny WDM

€12.57
Skladom
c10445

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: HTB-1100S
  • Názov Značky: JEDEN ŠTVOREC VÝROBA
  • stav: Nové a Originálne
  • Vlákna Typu: Jediný Režim
  • Prenosová vzdialenosť: 25km
  • Certifikácia: ROHS

  • Vitajte na Jeden Štvorcový Výroba Technology Co., LTD

    Uisťujeme, že sme sa poskytnúť vám kvalifikované produkty a najlepšie služby.

    Objednávky platba úspešne, Väčšina položiek bude odoslaný do 24 pracovných hodín.

    Všetky naše výrobky majú 1 rok záruka.

    Sme s všetky druhy optických výrobkov. Prosím, kontaktujte náš zákaznícky servis,

    ak ste nenašli produkty on-line, čo chcete.

    p.p1 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'} rozpätie.s1 {font: 12.0 px '.PingFang SC'} p.p1 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'} rozpätie.s1 {font: 12.0 px '.PingFang SC'} p.p1 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'} p.p2 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'; min-height: 14.0 px} rozpätie.s1 {font: 12.0 px '.PingFang SC'}

    POPIS PRODUKTU

    POLOŽKA

    Technické Parametre

    Číslo Produktu

    Modul

    Vlákna Typu

    Jediný režim

    Typ Modulu

    RJ45 Typ Rozhrania

    SC Duplex

    Prenosová Vzdialenosť

    25KM

    Vlnová Dĺžka Prenosu

    1310nm 1550nm

    Vstupný Prúd

    1A

    Prevádzkové Napätie

    5V

    hmotnosť

    0,4 kg

    Veľkosť

    250 x 150 x 100 (mm)

    OBRÁZOK Ďakujeme, že ste si vybrali Jeden Štvorec Výroba Technology Co., LTD

    Platba/Escrow Služby

    Ak máte nejaké otázky o platbe alebo problém, na produktov , prosím, neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis , sme sa ponúkajú najviac uspokojivý výsledok. Ďakujem.

    1. Prosím skontrolujte vašu adresu, pred uskutočnením platby. Ak chcete, aby sa akékoľvek zmeny , prosím, láskavo kontaktujte nás.

    2. Sledovacie číslo bude aktualizovať na Costatrip.sk, akonáhle vaše položky, sa dodáva.

    Nie sme zodpovední za všetky colné poplatky , dane alebo poplatky, ktoré sú zo svojej krajiny. Pre viac informácií kontaktujte prosím váš miestny alebo colný úrad, alebo nás.

    3. Ak by ste získať vašu zásielku do 30 dní , ihneď nás prosím kontaktujte na pomoc. Odpovieme do 24 hodín.

    p.p1 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'} rozpätie.s1 {font: 12.0 px '.PingFang SC'}

    1. Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka.

    2. Vašej piatich-star pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, kontaktujte nás okamžite, ak nie ste spokojní na našich produktov alebo služieb , ponúkneme najlepší spôsob, ako vyriešiť problém.

    3. Ak ste si nie je počuť od nás do 24 hodín , prosím, informujte vašich správ do vašej e-mailovej schránky. A skúste nás kontaktovať Obchodný Manažér , e-mail , alebo telefón. Sme stále tu, aby v našich silách pre vás. Dajte nám vybudovať zdravo , pozitívne a prospešné Ali spoločenstva spolu.

    p.p1 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'} rozpätie.s1 {font: 12.0 px '.PingFang SC'} p.p1 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'} rozpätie.s1 {font: 12.0 px '.PingFang SC'} p.p1 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'} p.p2 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'; min-height: 14.0 px} rozpätie.s1 {font: 12.0 px '.PingFang SC'} p.p1 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'} p.p2 {margin: 0.0 px 0.0 px 0.0 px 0.0 px; font: 12.0 px 'Helvetica Neue'; min-height: 14.0 px} rozpätie.s1 {font: 12.0 px '.PingFang SC'}

    Štítky: konektor rj45, rca spojka rj45, rj45 rozbočovača, prepínač fibra priemyselné, krimpovacie rj 45, sieť nástroj, sieť splitter, crimper rj45, optické vlákna media konvertor, RJ45.

  • Recenzie (0)

    Napísať recenziu

Súvisiace produkty