Vlastné Európskej cirkvi štýl farebné matné sklo okna film statické samolepiace ochrany osobných údajov ochranná fólia pre domáce okna dvere Vlastné Európskej cirkvi štýl farebné matné sklo okna film statické samolepiace ochrany osobných údajov ochranná fólia pre domáce okna dvere Vlastné Európskej cirkvi štýl farebné matné sklo okna film statické samolepiace ochrany osobných údajov ochranná fólia pre domáce okna dvere Vlastné Európskej cirkvi štýl farebné matné sklo okna film statické samolepiace ochrany osobných údajov ochranná fólia pre domáce okna dvere Vlastné Európskej cirkvi štýl farebné matné sklo okna film statické samolepiace ochrany osobných údajov ochranná fólia pre domáce okna dvere Vlastné Európskej cirkvi štýl farebné matné sklo okna film statické samolepiace ochrany osobných údajov ochranná fólia pre domáce okna dvere

Vlastné Európskej cirkvi štýl farebné matné sklo okna film statické samolepiace ochrany osobných údajov ochranná fólia pre domáce okna dvere

€14.16 €12.74
Skladom
c10612

 • Názov Značky: WXSHSH
 • Druh: Sklo Filmy
 • Povrchová Úprava: 3D Cirkvi Morený matný okno film a Žiadne Lepidlo Non lepidlo
 • Dĺžka: 60 cm / 100 cm / 120 cm / 200 cm
 • Sa vzťahujú na: pre Domáce Kancelárie a Kúpeľňa Dvere
 • Funkcia: Tepelná Izolácia
 • Použiť na viac: Európsky štýl skriňa, posuvné dvere, okno nábytok
 • Štýl: Okno Odtieň Sklo Nálepky Obopína Obtlačky
 • Číslo Modelu: 3D matný Cirkvi Morený matný film okno
 • Šírka: 40 cm / 60 cm / 70 cm / 80 cm
 • Materiál: Vinyl Cirkvi Morený matný film okno
 • Pracovný Princíp: Elektrostatické adsorpcie Vymeniteľné

 • Prispôsobené produkty

  Produkt poskytuje veľkosť prispôsobenia, môžete poskytnúť veľkosť potrebujete, náš dizajnér vám pomôže navrhnúť a prispôsobiť

  Tento vitráže Okien Film je Ideálnou Voľbou pre Dekorácie Interiéru.

  3D Okno Film-Pridáva pekný vzhľad vášho okna, veľmi ľahko sa aplikuje, vymeniteľné bez zanechania zvyšku, opakovane a odolné..

  [PRIVACY OKNO NÁLEPKY]

  Ochrana osobných údajov Úrovni :★★★★☆ Semi-Private Matné vzor okno filmy, matné oblastiach bude chrániť súkromie, pričom stále umožňuje dobrú úroveň prirodzené svetlo prechádza cez ktorý slúži veľmi dobre ochrany osobných údajov v kancelárii. Wolk aj v lete aj v zime. Kontrolu Tepla a blokuje UV Žiarenie.

  [LEPIDLO-FREE VINYLOVÉ KRYTINY]

  Lepidlo Zadarmo Dizajn redukuje chemické uvoľnenie. Tepelná izolácia v lete a tepelné zachovanie v zime. Žiadne lepidlo, vymeniteľné statické držať dochádzky žiadne rezíduá nie známky žiadne stopy, dobre chrániť okno bez akéhokoľvek poškodenia.

  [JEDNODUCHÚ APLIKÁCIU & VYMENITEĽNÉ]

  Eco-priateľský Statické Držať Sklo Film. Veľmi jednoduchá inštalácia, len sa uistite, že okno je povrch úplne čistý a úplne bez poškvrny, nezabudnite použiť VEĽA vody, aby nasiakli oboch lepiacej strany a okno. Dobre skončil v niekoľkých krátkych minút. Toto opakovane firma môže byť použité viackrát.

  [ODOLNÉ & KVALITNÉ]

  Tento sklom odtieň je 0.28 mm hrubé a majú výborné tepelnoizolačné efekt, s anti-scratch vrstva na povrchu, trenie odolať, nebude slabnúť ani pľuzgiere, ľahko odstrániť, ekonomické a praktické. Vyrobené z prvotriednej vodotesný materiál vinyl, ktorý bol navrhnutý tak, aby vydržali tepla a pary pre dlhotrvajúcu kvalitu.

  Ako odlúpnite Jasné Podklad Film:

  Krok 1 - Prosím, mokré, jedno okno film rohu a pomocou prstov twist to na chvíľu sa uvoľnite upevnenie medzi window film a jasné podklad film; Krok 2 - Prosím, pripojiť lepiaca páska na strane jasné podklad filmový kútik (tiež sme pripojené malú lepiacu pásku, na každom hode window film pre vaše pohodlie), a potom stlačte ho pre efektívne prílohy; Krok 3 - A potom ste schopní oddeliť jasné podklad film z okna film ľahko.

  Návod Na Inštaláciu:

  1. Meranie povrchu a strih filmu. Nechajte extra palcový marže každej strane pre ľahké prispôsobenie. 2. Čistenie cieľový povrch dôkladne a uistite sa, že povrch je dostatočne čisté a bez prachu. 3. Odlúpnite priehľadný podklad filmu po krátkej strane. (Veľmi Dôležité!!!) 4. Sprej veľa vody alebo mydlovou vodou na HLADKÚ strane okna film a okno, a potom nainštalujte okno film na okno. 5. Použite mäkký uterák alebo stierkou na utretie film dopredu a dozadu skontrolujte, či bubliny a vody boli úplne odstránené. 6. Čalúnenie z marže a použite handričku na vyrovnávanie film. Tu máš!

  Štítky: podpis okno film, matný film filmy, samolepiace fólie okno, ochrana osobných údajov systému windows, štrk ochranný film, matné ochrany osobných údajov telefón, dekor film okno, film okno, znečistený statické okno film, home decor.

 • Recenzie (1)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty