Prenosné bambusu box pre zelený čaj úložný box drevenej nádobe prírodného bambusu čaj kanister matcha box 1pc Prenosné bambusu box pre zelený čaj úložný box drevenej nádobe prírodného bambusu čaj kanister matcha box 1pc Prenosné bambusu box pre zelený čaj úložný box drevenej nádobe prírodného bambusu čaj kanister matcha box 1pc Prenosné bambusu box pre zelený čaj úložný box drevenej nádobe prírodného bambusu čaj kanister matcha box 1pc Prenosné bambusu box pre zelený čaj úložný box drevenej nádobe prírodného bambusu čaj kanister matcha box 1pc Prenosné bambusu box pre zelený čaj úložný box drevenej nádobe prírodného bambusu čaj kanister matcha box 1pc

Prenosné bambusu box pre zelený čaj úložný box drevenej nádobe prírodného bambusu čaj kanister matcha box 1pc

€8.28 €7.87
Skladom
c10724

 • Materiál: bambus
 • Funkcia: žiadne maľovanie, eco-friendly
 • Názov Značky: xmt-domov

 • Ahoj,

  vitajte v našom obchode, neváhajte a vyberte si,na všetky naše produkty môžu byť sledované,ako niektorí predajcovia použitie non-sledovanie-č. metóda je určite môže ušetriť peniaze pre vás, ale bude to mať vážny problém pre chýbajúce je a nemôže byť sledované, budete tráviť veľa času a enegy pre kúpu, že veci, že to je veľmi zlé pre vaše nákupné skúsenosti, budeme vždy zvážiť kupujúcemu kúpnu skúsenosti v top priorita.

  poznámka: ako bambus je prirodzené, takže veľkosť možno bude trochu iná, 1-3 cm rozdiel je normálne.

  Otvorte obal je ako pod inštrukcie

  DOPRAVA: Náš tovar sú veľmi vhodné, prosím vás ubezpečiť, nákup, sme okamžite expedovaný. 1.Pretože Politika, uveďte vaše celé meno, ak ste Ruska.Ďakujeme za vašu spoluprácu. 2.Tovar vám bude dodaný do 5 pracovných dní od prijatia platby. 3. Ak transakcia je v Hong Kongu a Číny štátny sviatok, manipulácia čas by byť oneskorené. Prosím pochopiť. PLATBA: Existuje mnoho spôsobov platby k dispozícii na Costatrip.sk ako Alipay, kreditné karty,real-time bankové prevody, offline platby (bankové prevody a Western Union).Môžete si vybrať metódu, ktorá je najvhodnejšia pre vás. Na ochranu vašich záujmov,vaša platba bude dočasne v držbe Sos, a nebudú poskytnuté na nás, kým sa dostanete vašej objednávke a že sú spokojní s tým. ZÁRUKA: 1.Ak položka je chyba, keď ho dostanete, alebo nie ste spokojný s tým, vráťte ho do 14 dní na výmenu alebo peniaze späť. Ale tieto predmety musia byť späť v pôv. stave. Prosím, kontaktujte nás vopred a skontrolovať spiatočnú adresu, než vám to vrátiť. 2.Ak položka je chybné v 3 mesiacoch, by sme mohli odosielať vám nové náhradné zadarmo, alebo ponúknuť plnú náhradu po prijatí chybné položky. 3.Ak položka je chybné v 12 mesiacov, tiež by sme mohli ponúknuť vám náhradnú službu, ale budete musieť zaplatiť dodatočné prepravné náklady. Spätná VÄZBA: Dúfal, že si nám môže dať dobrú spätnú väzbu! Vaša odozva je veľmi dôležité, aby naši obchodní rozvoja .Úprimne vás pozvať na dovolenku Pozitívnu spätnú Väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb.To bude mať len 1 minúta.Ďakujeme za vašu podporu!!

  Štítky: čínsky zelený čaj, bamboo štvorec úložný box, tin čaj box, teabox, starožitný kanister nastaviť, drevené okno, bambusové kanister, bambusové obklady boxy, kanister veko, prívesok s larimar.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty