Violončelo Kotevný Držiak Proti Sklzu Zátka Držiteľ Endpin Pad s Kovovou Kolo-Krúžok Nástroj Príslušenstvo Violončelo Kotevný Držiak Proti Sklzu Zátka Držiteľ Endpin Pad s Kovovou Kolo-Krúžok Nástroj Príslušenstvo Violončelo Kotevný Držiak Proti Sklzu Zátka Držiteľ Endpin Pad s Kovovou Kolo-Krúžok Nástroj Príslušenstvo Violončelo Kotevný Držiak Proti Sklzu Zátka Držiteľ Endpin Pad s Kovovou Kolo-Krúžok Nástroj Príslušenstvo Violončelo Kotevný Držiak Proti Sklzu Zátka Držiteľ Endpin Pad s Kovovou Kolo-Krúžok Nástroj Príslušenstvo Violončelo Kotevný Držiak Proti Sklzu Zátka Držiteľ Endpin Pad s Kovovou Kolo-Krúžok Nástroj Príslušenstvo

Violončelo Kotevný Držiak Proti Sklzu Zátka Držiteľ Endpin Pad s Kovovou Kolo-Krúžok Nástroj Príslušenstvo

€12.87 €7.72
Skladom
c10964

 • Pôvod: CN(Pôvodu)

 • Violončelo Kotevný Držiak Proti Sklzu Zátka Držiteľ Endpin Pad s Kovovou Kolo-Krúžok Nástroj Príslušenstvo

  DOBRE CHRÁNIŤ VAŠE PODLAHY: V Violončelo Mat dá dobre chrániť vašu podlahu pred škrabancami, a tiež sa uistite, že vaše violončelo kĺzaniu počas výkon, je dôležitá súčasť na violončelo.

  DOBRE CHRÁNIŤ VAŠE PODLAHY: V Violončelo Mat dá dobre chrániť vašu podlahu pred škrabancami, a tiež sa uistite, že vaše violončelo kĺzaniu počas výkon, je dôležitá súčasť na violončelo.

  UNIVERZÁLNY: Pad je vhodný pre takmer každú nohu stoličky s veľkým kovovým kolo-krúžok, veľmi pohodlné a praktické na používanie.

  TRVALÉ A PRENOSNÉ: Plastové dosky s lešteným povrchom, veľmi robustné a odolné na použitie, prenosný s ľahký a sklopný dizajn a kompaktná veľkosť, jednoduchá pre prepravu a skladovanie, ideálny ako darček.

  veľkosť:7.7 x 7,7 cm

  Materiál:Guma + nylon pásu

  farba:čierna

  Obsah Balenia:

  1 x Violončelo protišmyková Podložka

  Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

  Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

  Štítky: violončelo nástroja, violončelo stojan, violončelo časť, violončelo reťazec, violončelo krku, violončelo endpin, violončelo peg, violončelo časti tailpieces, violončelo ebenu, violončelo ručné.

 • Recenzie (1)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty