Xiao Elektrický Ohrievač Vody 3000W Elektrické Batérie, teplú Batérie, Jednoduchá inštalácia IPX4 vodotesný pre kuchyňu, kúpeľňu Xiao Elektrický Ohrievač Vody 3000W Elektrické Batérie, teplú Batérie, Jednoduchá inštalácia IPX4 vodotesný pre kuchyňu, kúpeľňu Xiao Elektrický Ohrievač Vody 3000W Elektrické Batérie, teplú Batérie, Jednoduchá inštalácia IPX4 vodotesný pre kuchyňu, kúpeľňu Xiao Elektrický Ohrievač Vody 3000W Elektrické Batérie, teplú Batérie, Jednoduchá inštalácia IPX4 vodotesný pre kuchyňu, kúpeľňu Xiao Elektrický Ohrievač Vody 3000W Elektrické Batérie, teplú Batérie, Jednoduchá inštalácia IPX4 vodotesný pre kuchyňu, kúpeľňu

Xiao Elektrický Ohrievač Vody 3000W Elektrické Batérie, teplú Batérie, Jednoduchá inštalácia IPX4 vodotesný pre kuchyňu, kúpeľňu

€39.84 €37.84
Skladom
c11118

 • Pôvod: CN(Pôvodu)

 • Jednoduchá inštalácia som hot okamžite | 5 ťažkých ochrana | IPX4 vodotesný hodnotenie

  3 sekundy, teplá voda, voda, atď. Xiaoda prijíma vysoko kvalitnej nerezovej ocele vykurovacie rúrky vykurovania metóda, ktorá nie je ľahké hrdze a rozsahu, má dlhú životnosť a je teplé na 3 sekundy. Je to zdravé a bezpečné, šetrí vody a elektriny, a nie je potrebné čakať na umývanie riadu.

  30-50 °C voľne nastaviteľná teplota zmeny viditeľné rozlúčiť tradičnej teplej vody na teplotu nekontrolovateľné režim, malý teploty horúcej vody je navrhnutý tak, aby sa nastaviteľná, 30-50 ° C teplota vody môže byť upravená, s telom LED zobrazenie teploty, nech budete jasne vedieť, teplota vody, použitie pohodlnejšie.

  Teplej a studenej prepínanie Vybavené dve vodné zásuvky, prietok vody teplej a studenej spínač, môže byť presne riadený jednoducho otočením páčky trupu. Studenej vody a teplej vody môže byť prepnutý slobodne, tak, že voda nie je zamrznutý v zime.

  Joker multi-purpose kĺbov na splnenie rôznych potrieb 6 sady adaptéry + 1 kardan, kohútik.

  Oddelenie vody a elektriny poskytnúť viac ochrana 5 ochrana vrstvy skontrolujte guardian bezpečnosť rodiny predné

  Štítky: ťuknite na položku pridať ohrievač vody, xiao mijia diiib 3, xiao elektrické víno, úradný xiao, okamžité elektrický ohrievač vody pohár, ohrievač xiao, dávkovanie vody, kohútik okamžité, ohrievač na stenu, kúpeľňa xiao.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty