Chrápať Kruhu Svalový Stimulátor Spánkového Apnoe Monitor CPAP Replacer Biosensor s APP Chrápať Kruhu Svalový Stimulátor Spánkového Apnoe Monitor CPAP Replacer Biosensor s APP Chrápať Kruhu Svalový Stimulátor Spánkového Apnoe Monitor CPAP Replacer Biosensor s APP Chrápať Kruhu Svalový Stimulátor Spánkového Apnoe Monitor CPAP Replacer Biosensor s APP

Chrápať Kruhu Svalový Stimulátor Spánkového Apnoe Monitor CPAP Replacer Biosensor s APP

€99.70 €70.79
Skladom
c11180

 • Druh: Anti Chrápať Chin Popruh
 • Položka Druh: Spánok A Chrápanie
 • Názov Značky: YUKUI
 • Pôvod: CN(Pôvodu)

 • Pracovný princíp:

  A. laryngeal svaly sú stimulované nízka frekvencia prúd stimulovať kontrakcie a dosiahnuť efekt prevencie a rehabilitácie. B. Výrobok zasahuje fyzicky s micro zvuky a mikro vibrácie pri 36 úrovní, pri zásahu je úspešný, mäkkého tkaniva na zadnej časti krku sa zmluvy a utiahnite ak chcete otvoriť dýchacích ciest širšie, aby ste dýchať hladko, a tak zastaviť, alebo znížiť chrápanie C. Po dobu používať, vaše svaly hrdla sa postupne sprísňujú prostredníctvom cvičení a nebude uvoľnený nič viac, preto sa zastaviť chrápanie alebo znížiť frekvenciu chrápanie, potom je len na vás, či chcete pokračovať v používaní tohto výrobku Máme aplikáciu si môžete stiahnuť na váš smartphone, po použití našich produktov, môžete synchronizovať údaje na našu aplikáciu a potom môžete vidieť, koľko krát si chrápanie v noci a spánku kvality.

  Balenie zoznam:

  Hlavnou Zložkou x1, Nabíjanie Dockx1, Príručka pre Rýchly Štart x1, užívateľská Príručka x1, Nabíjací Kábel x1, Elektródy x30 Smart chrápať zátka môže nahradiť CPAP.Bez závislostí, bezpečné, účinné, Ako perfektné riešenie na zlepšenie kvality spánku! Poznámka: náš produkt sa automaticky monitoruje chrápanie iba v prítomnosti chrápanie, a potom uvoľní elektrické impulzy, ktoré zmiernenie chrápania. Intenzita elektrického impulzu bude automaticky upraviť podľa veľkosti chrápanie.

  Štítky: cpap masky resmed, chrápať zátka, cpap machin, maska spánku, cpapmask, prst srd, mravec chrápanie, cpap masky, anti chrápať, mint prášok.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty